ПФТС у середу відкрився зниженням на фоні можливого розвалу коаліції


ПФТС у середу відкрився зниженням на фоні можливого розвалу коаліції

Котирування покупки українських акцій на фондовій біржі ПФТС у середу знизилися в середньому на 4% під впливом подій у Верховній Раді напередодні, що фактично означають розвал нині діючої коаліції Блоку Юлії Тимошенко і пропрезидентського блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

За даними інвестиційної компанії "Конкорд Капітал", на відкриття торгів об 11:00 котирування 57% паперів знизилися, тоді як акцій, що ростуть, не було.

Зниження котирувань продажу поки не настільки масове і значне, що характерно для малоліквідного українського ринку, що реагує на збільшення нестабільності, у першу чергу, падінням котирувань покупки і розширенням спредів.

Через півгодини після початку торгів у системі була зафіксована 31 угода на 3,1 млн грн. При цьому найбільш ліквідні папери Єнакіївського метзаводу та "Азовсталі", що входять у групу "Метінвест", упали відповідно на 5,9% та 3,2%, Стахановського вагонобудівного і Крюківського вагонобудівного заводів - відповідно на 3,9% та 3,2%, "Мотор-Січ" - на 2,5%.

У цілому з початку року падіння ПФТС-індексу склало 66,3%, у тому числі з початку серпня - 16,35%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua