Банк Lehman Brothers продовжує переговори з KDB про залучення 6 млрд. доларів


Банк Lehman Brothers продовжує переговори з KDB про залучення 6 млрд. доларів

Lehman Brothers Holdings продовжив переговори з корейським банком Korea Development Bank (KDB) про залучення 6 млрд. доларів інвестицій в обмін на частку участі у фінансовій компанії, - повідомила газета Sunday Telegraph.

Південнокорейський банк може купити до 25% постраждалої від кризи інвестиційної компанії США. Джерело з Комісії з фінансових послуг повідомило, що влада Південної Кореї не стане перешкоджати або сприяти угоді доти, поки не стануть відомі цінові подробиці.

Це ознаменувало зрушення в рішенні регулятора, що раніше стверджував, що KDB повинен дозволити місцевим приватним банкам здійснити придбання міжнародних компаній, відмітаючи надії на пряму угоду з Lehman Brothers.

За даними джерела, комісія ще не була офіційно сповіщена про нові переговори між Lehman й KDB. Однак малоймовірно, що угода буде укладена протягом тижня.

Представник комісії, Йоо Хоон заявив, що регулятор все ще не схвалює переговори державного банку з Lehman Brothers. "Ми виражаємо побоювання, що KDB є головним гравцем в угоді...і ми не змінюємо нашої думки", - повідомив він.

Інвестиційний банк Lehman Brothers Holdings, сума іпотечних цінних паперів якого становить більше 60 млрд. доларів, перебуває під тиском залучення додаткового капіталу напередодні виходу звітності в цьому місяці.

За прогнозами аналітика Morgan Stanley, збитки банку в третьому кварталі можуть скласти 3,5 млрд. доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua