Китайці можуть купити Росєвробанк за 850 млн. дол.


Китайці можуть купити Росєвробанк за 850 млн. дол.

Найбільший китайський банк Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) перебуває в заключній стадії придбання 100% акцій російського банку Росєвробанк за $800-850 млн., пише Коммерсантъ з посиланням на джерела близькі до угоди.

"Сторони угоди прийшли до згоди, документи будуть підписані найближчим часом, а розрахунки можуть бути зроблені наприкінці цього - початку наступного року", - цитує видання джерело, близьке до акціонерів Росєвробанку.

Ця угода стане першою покупкою інвесторів з Азіатсько-Тихоокеанського регіону російських банківських активів. Сума угоди передбачає продаж за майже чотири капітали банку, що може стати одним з найвищих коефіцієнтів на ринку.

Заснований в 1994 році Росєвробанк (до 1998 року називався банк "Луб’янка"), за даними на 1 квітня 2008 року, займає 53-є місце за сумою чистих активів (46,8 млрд руб.) і 62-е місце за розміром капіталу (5,5 млрд руб.). Акціонерами "Росєврогруп" є його менеджери: 59,1% акцій належить голові ради директорів Сергію Гришину, більш дрібні пакети - іншим керівникам банку.

Акціонери Росєвробанку ініціювали його продаж ще в 2006 році. Улітку 2007 року велися переговори з ізраїльським банків Hapoalim, але угода не відбулася через розбіжності в ціні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua