Мінфін вперше в 2008р запропонує до продажу 7-ми і 9-міс. ОВДЗ


Мінфін вперше в 2008р запропонує до продажу 7-ми і 9-міс. ОВДЗ

Міністерство фінансів України в спробах підвищити інтерес учасників до облігацій внутрішнього державного запозичення (ОВДЗ) на найближчі аукціони вперше цього року виставить облігації з погашенням через сім і дев'ять місяців на додачу до традиційних дво- і трирічних ОВДЗ.

Як повідомив Мінфін у четвер, на аукціонах 26 серпня до продажу будуть запропоновані облігації з погашенням 1 квітня і 25 травня 2009 року, а також, що виставляються постійно цього року, облігації з погашенням 5 травня 2010 року і 28 вересня 2011 року.

Інформація про прибутковість короткострокових облігацій, яку може попередньо встановити Мінфін, поки відсутня.

Як повідомлялося, на останніх аукціонах 18 серпня Мінфін підвищив прибутковість дво- і трирічних відповідно з 7,7% і 7,9% річних до 10% та 11% річних, однак йому однаково не вдалося їх продати, тому що на вторинному ринку подібні облігації котируються із прибутковістю від 13-14% річних.

Відповідно до держбюджету на 2008 рік, уряд України цього року планує збільшити запозичення на внутрішньому ринку в 2,1 рази - до 7,776 млрд грн, тоді як на зовнішньому ринку він має намір залучити 8,098 млрд грн.

Однак через занижену прибутковість усього з початку року за рахунок розміщення дво- і трирічних ОВДЗ Мінфіну вдалося залучити лише 627,306 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua