347
Президент доручив підвищити вдвічі мінімальну орендну плату за сільгоспземлі
— Аграрний ринок
Президент України Віктор Ющенко 19 серпня 2008 року підписав указ про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок і земельних паїв.
Про це повідомили в прес-службі глави держави.
Відповідно до указу президента України №725/2008, вносяться зміни в статтю 1 указу президента від 2 лютого 2002 року "Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних ділянок і земельних паїв". Відповідно до документа збільшується мінімальна орендна плата за земельні ділянки і земельні паї селян з 1,5% до 3%.
Як повідомили в прес-службі президента, даний указ покликаний підсилити захист права власності громадян на землю, створити сприятливі умови для ефективного господарювання на ній, а також сформувати стійке землекористування.
Ющенко також доручив Кабінету міністрів України привести свої нормативно-правові акти у відповідність із даним указом.
Указ набуває чинності з дня його опублікування.
За матеріалами: АПК-Інформ
Поділитися новиною
Також за темою
Який регіон надав найбільше: надходження плати за землю зросли на 5,5 млрд грн
Ветеранам надаватимуть по 2 га землі з новоствореного Резервного фонду
За рік вартість землі зросла на 10−15%: де найдорожчі паї
Чому картопля в Україні завжди буде дорожчою, ніж в ЄС
В Україні стартував відбір небанківських установ для фінансування аграріїв (подробиці)
Експортне мито на сою та ріпак дало змогу підтримувати аграріїв в умовах війни
