Збільшення мінімальних торговельних лотів не вирішить проблем ринку


Збільшення мінімальних торговельних лотів не вирішить проблем ринку

Збільшення розміру мінімальних торговельних лотів для торговців цінними паперами не вирішує проблеми ліквідності українського фондового ринку, вважає директор з управління активами ПІО ГЛОБАЛ Україна Сергій Уткін. Так він прокоментував інформацію про те, що ПФТС вирішила збільшити розмір мінімальних торговельних лотів.

"У цілому, це нововведення не вплине істотно на ситуацію на ринку, однак все-таки може знизити ліквідність окремих паперів", - говорить Сергій Уткін.

"Насправді, сьогодні необхідний ринок заявок, що ПФТС обіцяє організувати вже багато часу, і невідомо, чи з'явиться він найближчим часом, - відзначає Сергій Уткін. - Але і для системних змін цього недостатньо. Більшість проблем українського фондового ринку вирішило б створення моноцентричної біржової системи - передова технологічна платформа, одна потужна біржа, один депозитарій, один кліринговий банк".

Нагадаємо, що ПФТС збирається збільшити розмір торговельного лота для цінних паперів, що перебувають у першому рівні лістингу з 20 тис. гривень до 25 тис. гривень, для паперів другого рівня лістингу - з 10 тис. гривень до 15 тис. гривень, для позалістингових - з 5 тис. гривень до 10.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua