Експерт: Попит на українські активи може збільшитись за рахунок часткового перетікання капіталу з Росії


Експерт: Попит на українські активи може збільшитись за рахунок часткового перетікання капіталу з Росії

"Воєнні дії на Кавказі сколихнули громадськість світу, і України в тому числі. Деякі з наших колег заявили про те, що інвесторам варто переоцінити ризики вкладень в українські активи у зв'язку з поточною ситуацією на Кавказі. Ми не згодні із цим", - заявив директор з управління активами КУА "ПІО ГЛОБАЛ Україна" Сергій Уткін.

"На нашу думку, премія "за політичний ризик" уже закладена у вартість українських активів. Тим більше, що конфлікт між Росією та Грузією має дуже значну геополітичну складову, що не настільки сильна у відносинах України і Росії", - вважає директор з управління активами ПІО ГЛОБАЛ Україна.

"Цей конфлікт створив певний прецедент у світовій політиці, після чого кільком країнам, у тому числі і Росії, доведеться, через вживання певних заходів, знизити ймовірність виникнення таких конфліктів у майбутньому. Все це знижує політичні ризики для України і не повинно негативно впливати на вартість українських активів", - говорить Сергій Уткін.

"Ми навіть припускаємо, що попит на українські активи може збільшитися за рахунок часткового перетікання капіталу з російського фондового ринку. Що до макроекономічних параметрів, які дійсно важливі, у нас більш оптимістичне бачення - досить подивитися на показники виконання бюджету - вони позитивні, збільшення зовнішнього дефіциту поки не є критичним, це доводить позитивна динаміка реального ефективного обмінного курсу. Інфляційний тиск присутній, і вкупі з ключовими реформами, що відкладають вже котрий рік, дійсно не додає здоров'я українській економіці", - відзначив директор з управління активами ПІО ГЛОБАЛ Україна.

У цілому український бізнес динамічно розвивається, що підтверджується позитивними результатами українських компаній за перше півріччя цього року. Це, одночасно з більш-менш позитивною кон'юнктурою для основних статей українського експорту, дає певний запас міцності економіці і знижує загальний рівень ринкового ризику відносно українських активів, вважає Сергій Уткін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПІО ГЛОБАЛ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua