Проблеми фінансового сектора чинили тиск на фондовий ринок США


Проблеми фінансового сектора чинили тиск на фондовий ринок США

Американські фондові індекси у вівторок 12 серпня знизилися через нові ознаки того, що наслідки кредитної кризи продовжують впливати на фінансовий сектор, повідомляє MarketWatch.

Несприятливий вплив цих факторів був частково нівельований зниженням цін на нафту.

За підсумками торгів індекс "блакитних фішок" Dow Jones Industrial Average знизився на 139,88 пункту, або на 1,2%, до 11642,47 пункту. Індекс широкого ринку S&P 500 закрився зниженням на 15,73 пункту, або на 1,2%, на позначці 1289,59 пункту. “Високотехнологічний” Nasdaq Composite упав на 9,34 пункту, або на 0,4%, і закрився на позначці 2430,61 пункту.

Інвестиційний банк JPMorgan Chase & Co. (JPM), що не дуже сильно постраждав у результаті кредитної кризи, у понеділок увечері повідомив про списання на суму $1,5 млрд. Lehman Brothers уточнив, що основна частина списань припадає на цінні папери, забезпечені іпотечними кредитами. JPMorgan відзначив, що ситуація на кредитному ринку “серйозно погіршилася”. Акції JPMorgan упали на 9,5%.

Акції Wachovia Corp. (WB) упали на 12,1% через те, що він переглянув розмір збитків в II кварталі убік збільшення через можливі доподаткові втрати у сумі $500 млн. у результаті роботи із цінним паперам з аукціонною ставкою.

А от ситуація на ринку нафти надала підтримку ринкам. Ціна на нафту 12 серпня впала третю сесію підряд на тлі повідомлення про уповільнення темпів зростання світового попиту на нафту. За підсумками торгів на NYMEX вересневі ф'ючерси на постачання нафти марки WTI подешевшали на $1,44 до $113,01 за барель. Серпневі ф'ючерси на постачання нафти марки Brent упали на $1,38, або на 1,2%, до $111,29 за барель.

У цілому, на Нью-Йоркській фондовій біржі, NYSE, число акцій, що впали, перевищило число акцій, що виросли, у співвідношенні 2 до 1. Співвідношення акцій на електронному майданчику Nasdaq склало 4 до 3. Обороти на NYSE склали 1,1 млрд. акцій. На електронному майданчику Nasdaq обороти склали майже 840 млн. акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua