Кількість користувачів Інтернет в Україні у липні збільшилась на 2,4%


Кількість користувачів Інтернет в Україні у липні збільшилась на 2,4%

Кількість унікальних користувачів послуг мережі Інтернет в Україні в липні 2008 року збільшилася на 2,4% у порівнянні із червнем - до 8,34 млн, говориться в повідомленні, розміщеному на веб-сайті компанії SputnikMedia.

Незважаючи на таке зростання, кількість користувачів мережі в липні все-таки менша ніж у травні, що пов'язано із традиційним літнім відпускним періодом, відзначено в повідомленні.

За даними SputnikMedia, найбільше число користувачів послуг глобальної мережі зареєстровано в Києві - 59,33% загальної кількості. Далі в порядку убування ідуть міста-мільйонники Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів; а також Запоріжжя та Автономна Республіка Крим, на частку яких у цілому припадає 30,75% загальної кількості унікальних користувачів. Частка інших регіонів сумарно становить 9,42% користувачів, при цьому найменша їхня кількість - у Житомирській, Волинській (по 0,16%) і Чернівецькій областях (0,18%).

Найбільш використовуваним пошуковим сервісом у липні, відповідно до повідомлення, був Google - 70,46% всіх переходів. Позиції нижче зайняли Yandex (17,72%), Ukr.net (2,89%), Rambler (2,33%).

Найбільш використовуваною операційною системою серед українських користувачів Інтернет є MS Windows XP: за даними SputnikMedia, нею користується 83,11% Інтернет-аудиторії.

Sputnik Media - інтернет-підрозділ найбільшого українського медіахолдингу "KP Media", володіє порталом Bigmir.net.

Під брендом KP Media реалізується 11 великих проектів. Серед них - журнали "Кореспондент", "Афіша", "Pink", газети "Kyiv Post", "15 хвилин", сайт новин korrespondent.net.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Кількість користувачів Інтернет в Україні у липні збільшилась на 2,4%» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua