Яценюк відкидає можливість підвищення цін на продукти харчування через паводки


Яценюк відкидає можливість підвищення цін на продукти харчування через паводки

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк відкидає можливість зростання цін на продукти харчування у зв'язку з паводками, що відбулися в 6 областях.

Про це Яценюк заявив на прес-конференції в санаторії "Нижня Ореанда" (Ялта).

"Ціни на продукти харчування не прив'язані до трагедії, тому якщо буде забезпечена постійна поставка продуктів харчування і не буде дефіциту, то не буде і підвищення цін", - сказав спікер.

Він не виключив, що після трагедії можливі спекуляції на тему підвищення цін на продукти.

Яценюк нагадав, що парламент виділив досить коштів на ліквідацію наслідків паводків.

"Парламент виділив 5 млрд., я підкреслюю 5 млрд. - за ці гроші можна нагодувати півкраїни. Тому які можуть бути питання до фінансування і постачання продуктів?", - задався питанням Яценюк.

Він нагадав, що Україна зібрала дуже гарний урожай і тому немає передумов для зростання цін.

Спікер додав, що якщо ціни будуть рости, то заходи повинні вживати Антимонопольний комітет і Міністерство внутрішніх справ.

Як повідомляло агентство, 23-28 липня Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька і Вінницька області постраждали від паводка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Яценюк відкидає можливість підвищення цін на продукти харчування через паводки» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua