Доходи американців ростуть, незважаючи на кризу


Доходи американців ростуть, незважаючи на кризу

Улітку 2008 року рівень доходів жителів США виріс на 0,1%, при прогнозах на зниження до 0,2%.

Незважаючи на фінансову кризу, доходи американців ростуть, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані Департаменту фінансів США. У червні 2008 року доходи жителів США виросли на 0,1 відсотка, а в травні - на 1,8 відсотка. Аналітики очікували, що рівень доходів знизиться в середньому на 0,2 відсотки. Про це повідомляє Лента.ру.

У той же час, за даними Департаменту торгівлі США, споживчі ціни в країні також виросли. У червні 2008 року інфляція на споживчому ринку склала 0,8 відсотка - максимум з лютого 1981 року.

Нагадаємо, відповідно до відомостей Міністерства праці, у червні інфляція в США досягла 26-річного максимуму і склала 1,1 відсотка. Причиною стало збільшення вартості енергоносіїв, в основному бензину та газу.

Іпотечна криза в США, що почалася в 2006 році, незабаром переросла у глобальну фінансову кризу. Банки всього світу вже списали у зв'язку із кризою більше 400 мільярдів доларів. За оцінками Міжнародного валютного фонду, збитки американської економіки досягнуть трильйона доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Доходи американців ростуть, незважаючи на кризу» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua