Тимошенко: Кошти на виплати вкладникам Ощадбанку СРСР спрямують на компенсації постраждалим від стихії


Тимошенко: Кошти на виплати вкладникам Ощадбанку СРСР спрямують на компенсації постраждалим від стихії

Уряд має намір спрямувати кошти, передбачені Державним бюджетом на 2008 р. на виплату знецінених заощаджень Ощадбанку СРСР, на виплату компенсацій постраждалим від стихійного лиха на заході України. Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в ході візиту в Чернівецьку область, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

За її словами, таке рішення пропонується ухвалити до остаточного затвердження парламентом змін до держбюджету на нинішній рік з метою виплати компенсацій постраждалим від стихії в повному обсязі.

Крім того, Тимошенко повідомила, що уряд на засіданні в середу розгляне питання компенсації збитків, завданих стихією, малим підприємцям, які торгують на ринках країни.

За словами глави Кабміну, обсяги таких збитків обчислюються мільярдами. Ю.Тимошенко зазначила, що пропонуватиме виплачувати по 5 тис. грн кожному малому підприємцеві, який втратив все майно під час стихійного лиха.

Нагадаємо, в результаті сильних грозових дощів, які пройшли 23-25 липня в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській і Чернівецькій областях було підтоплено 15 тис. 514 житлових будинків, 16 тис. 822 гектарів сільськогосподарських угідь, пошкоджено 145 автомобільних і 95 пішохідних мостів, розмито 140 км автомобільних доріг. Українська влада виділила на ліквідацію наслідків стихії в західних областях 5,8 млрд грн.

За даними Мінохорониздоров'я, в результаті паводку, загинули 38 людей, постраждали 498 людей.

Зазначимо, 11 січня ц.р. "Ощадбанк" почав виплачувати вкладникам Ощадбанку СРСР по 1 тис. грн. У Держбюджеті на 2008 р. на компенсаційні виплати було закладено 20 мл

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тимошенко: Кошти на виплати вкладникам Ощадбанку СРСР спрямують на компенсації постраждалим від стихії» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua