Королевська: Ціна українського вугілля вже зрівнялась зі світовою


Королевська: Ціна українського вугілля вже зрівнялась зі світовою

Зростання ціни на вугілля за півроку збільшилося більш ніж на 120%. На думку народного депутата від БЮТ Наталі Королевської, "такому зростанню ціни ми багато в чому зобов'язані проведенням вугільних аукціонів з торгівлі коксівним вугіллям", - повідомили в прес-службі депутата.

На аукціонній сесії, що відбулася 29 липня 2008, було виставлено на торги 25 лотів. 7 з них було реалізовано за ціною, що перевищує стартову на 10-25 тисяч.

На аукціоні реалізовано 115 тис. тонн коксівного вугілля на загальну суму 212 739 250 грн. Загальна сума всіх лотів становить - 21 528 000 грн.

Під час торгів був побитий рекорд в історії проведення вугільних аукціонів - зроблено 124 кроки з підвищення ціни. За словами Наталі Королевської це безпрецедентний випадок для України. На попередніх торгах цей рекорд становив 114 кроків.

"Завдяки вугільним аукціонам Міністерству вугільної промисловості вдалося повністю детінізувати ринок коксівного вугілля", - відзначила Королевська.

Починаючи з березня 2008 року компанією "Вугілля України" через Біржу було організовано та проведено шість аукціонів із продажу вугілля, на яких реалізовано 1 562 700 тонн вугілля на загальну суму 1 443 052 250 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Королевська: Ціна українського вугілля вже зрівнялась зі світовою» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua