Прес-Реліз. Укрпромбанк увійшов у двійку лідерів за кредитами і депозитами


Прес-Реліз. Укрпромбанк увійшов у двійку лідерів за кредитами і депозитами

У червневому номері журнал "Личный счет" опублікував чергові рейтинги банківських послуг для фізичних осіб. Укрпромбанк увійшов у двійку лідерів за кредитами і депозитами, зайнявши I місце в рейтингу "Найвигідніші кредити на покупку житла на первинному ринку в доларах США", II місце в рейтингах "Найвигідніші кредити на покупку автомобілів у доларах США", "Найвигідніші кредити на покупку земельних ділянок у доларах США", "Найкращі депозити в доларах США на рік".

Програми кредитування, розроблені Укрпромбанком, дають можливість клієнтам придбати нерухомість, авто, землю, водний транспорт, а також робити ремонт і купувати інші товари та послуги, необхідні для життя. Кредити надаються в гривні, доларах США і євро. Максимальний термін кредитування по іпотеці становить 31 рік, по кредиту на авто до 7 років.

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 внесків, серед яких акційний внесок "Перша ластівка", довготермінові внески із правом поповнення "Впевненість", "Капітал" і "Пенсійний", довготерміновий внесок без права поповнення "Універсальний", внески з додатковими перевагами "Постійний вкладник" і "Ко-бренд-Стимул".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua