Форекс - прогноз на четвер 03.07.2008


У четвер з найбільш важливих економічних даних очікуються:

08:45 - Індекс споживчих цін у Швейцарії, червень.

Згідно із прогнозами, ІПЦ у червні виріс на 0.3% після 0.8%-ого росту в попередньому місяці. Очевидно, що боротьба з інфляцією приносить свої плоди, але чи не так це добре для національної валюти? Якщо темпи росту ІПЦ не виявляться трохи вищими, то швейцарський франк упаде.

11:00 - Індекс PMI для сфери послуг у Німеччині і Єврозоні, червень.

Очікується, що остаточний індекс PMI для сфери послуг як у Німеччині, так і в Єврозоні залишився без змін на рівнях 53.3 і 49.5 відповідно. Значення вище 50 є ознакою економічного росту і, якщо остаточне значення індексу вийде трохи кращим за прогноз, це зробить підвищувальний вплив на євро.

12:00 - Зміна обсягу роздрібної торгівлі Єврозони, травень.

За прогнозами обсяг роздрібної торгівлі в травні збільшився на 0.5%, що вище квітневого значення в -0.6%. Такі дані вплинуть на євро.

14:45 - Рішення по ставках ЄЦБ.

Очікується, що ЄЦБ підніме процентні ставки на 25 базисних пунктів до 4.25%. Ще на початку червня Тріше говорив про ймовірність цього рішення. Підвищення ставки викличе подорожчання курсу єдиної європейської валюти.

15:30 - Зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі США, травень.

Очікується, що зайнятих в несільськогосподарському секторі в травні зменшилося на 55 000, а рівень безробіття виріс до 5.4%. Зайнятість у несільськогосподарському секторі є ключовим показником ситуації на ринку праці в Америці і долар дуже чуйно впливає на будь-які зміни цього показника. Якщо опубліковані дані не виявляться кращими, то долар впаде, хоча реакція ринку на ці дані часом буває непередбачуваною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Real Trade
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua