20
Росія запровадила мито на ввезення оцинкованого прокату з України
Росія запровадила антидемпінгове мито на ввезення оцинкованого прокату чорних металів з України в розмірі 31,8%, з Казахстану — у розмірі 36,9% від митної вартості товару.
Відповідно до постанови уряду РФ і відповідно до федерального закону «Про заходи щодо захисту економічних інтересів РФ при здійсненні зовнішньої торгівлі товарами» мито діє терміном 4 місяці, повідомляє ForUm.
Антидемпінгове мито встановлене на прокат плоский із заліза або нелегованої сталі шириною 600 мм і більше, оцинкованих іншим способом, що походять з України і Казахстану, ввезені на митну територію Росії.
Натомість міністерству економічного розвитку і торгівлі РФ доручено запропонувати Україні і Казахстану провести переговори про укладення угоди щодо обмеження постачань оцинкованого прокату на територію Росії.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
У США медстрахування подорожчає рекордно за 15 років
Презентовано новий бюджетник Renault Clio 2026 (фото)
BMW представила електрокросовер iX3 (фото)
У ФРН запустили перший європейський суперкомп’ютер: що він може
Volkswagen представив електричний кросовер ID. Cross (фото)
Motorola випустила найдешевший у світі смартфон з батареєю 7000 мАг (фото)