0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Укрпромбанк підвищив процентну ставку за депозитом "Перша ластівка"


Укрпромбанк підвищив процентну ставку за депозитом "Перша ластівка"

З 17 червня 2008 року Укрпромбанк підвищив процентну ставку за депозитом для фізичних осіб "Перша ластівка". При розміщенні коштів на 3 місяці процентна ставка становить 18,2% річних у гривнях.

Депозит "Перша ластівка" передбачає розміщення коштів на строки 1 місяць, 3, 6 і 13 місяців. Процентні ставки за вкладом становлять до 18,2% річних у гривнях, до 12,0% у доларах США та до 9,8% в євро. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень, 200 доларів США або 200 євро.

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 вкладів, серед яких акційний вклад "Перша ластівка", довгострокові вклади з правом поповнення "Впевненість", "Капітал" та "Пенсійний", довгостроковий вклад без права поповнення "Універсальний", вклади з додатковими перевагами "Постійний вкладник" та "Ко-бренд-Стимул". Максимальні ставки за депозитними програмами Укрпромбанку становлять 18,2% річних у гривнях, 12,1% річних у доларах США та 11,0% річних у євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування