0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Зловмисники викрали з Safe Deposit Centres тисячі депозитних сейфів


Зловмисники викрали з Safe Deposit Centres тисячі депозитних сейфів

У Скотланд-Ярді полісмени "стоять на вухах" - днями із трьох установ шанованої компанії Safe Deposit Centres у Лондоні були викрадені тисячі депозитних сейфів. І от перша велика удача: удалося знайти готівкою £14 млн., повідомляє The Guardian.

Крім великої суми коштів поліція виявила кілька творів мистецтва епохи Ренесансу, коштовні ювелірні прикраси, пістолет, підроблені паспорти, чекові книжки і кредитні картки. У Скотланд-Ярді вважають, що до цієї справи причетні самі власники компанії Safe Deposit Centres, підозрювані у відмиванні грошей.

20 років тому цю фірму відкрили вихідці з Південної Африки, які незабаром стали громадянами Великобританії. Двох співзасновників уже допитали і відпустили - до вересня. А в третього компаньйона допити ще попереду - тільки вчора його затримали в аеропорті Хітроу при спробі втечі із країни

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування