Мито на імпорт російських автомобілів в Україну не скасують — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мито на імпорт російських автомобілів в Україну не скасують

14
Рішення українського уряду про запровадження з 30 липня по 8 грудня 2002 року ввізного мита у розмірі 31,7 % на імпорт російських автомобілів залишається чинним. Про це, як передає РІА "Новости" повідомила заступник прес-секретаря Кабінету Міністрів Людмила Жук.
Раніше глава українського уряду Анатолій Кінах заявляв, що найближчим часом Київ та Москва зможуть виробити оптимальні рішення щодо здійснення взаємовигідної торгівлі між Україною та Росією. За його словами, Україна запроваджує ввізне мито на імпорт російських автомобілів як попереджувальний захід у відповідь на однобічні дії Росії щодо експорту української продукції металургійного комплексу та харчової промисловості.
Як вважає прем'єр-міністр України, кожна країна має право відстоювати свої інтереси і піклуватися про торговельний баланс. Прем'єр не виключає, що найближчим часом Київ та Москва проведуть консультації щодо створення сприятливих умов для здійснення торговельних операцій між Україною й Росією.
Як сказав голова українського уряду, на цьому етапі Україна і Росія не повинні створювати проблем одне одному, вибудовуючи штучні бар'єри на шляху рівноправного та взаємовигідного співробітництва.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас