Американські парламентарії хочуть засудити ОПЕК


Американські парламентарії хочуть засудити ОПЕК

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, що дозволяє міністерству юстиції переслідувати країни-члени Організації країн - експортерів нафти (ОПЕК) за можливі цінові змови при встановленні ціни на нафту, повідомляє Reuters.

Законопроект передбачає можливість накладення стягнень на розташовані на території США активи, що належать країнам-членам ОПЕК, за порушення антимонопольних норм. Так само пропонується також організувати спеціальну комісію при Мін'юсті, що буде відслідковувати можливі маніпуляції цінами на нафту і незаконні спекуляції на енергетичних ринках.

На користь цього законопроекту проголосували 324 члена палати представників при 84 проти. Для вступу цього законопроекту в силу він повинен бути схвалений Сенатом і президентом. Сенат, з великою часткою ймовірності, схвалить цю ініціативу. Однак адміністрація Білого дому швидше за все виступить проти неї. В адміністрації Джорджа Буша вважають, що запропоновані заходи не принесуть бажаних результатів і викличуть відповідну реакцію в країн - учасниць ОПЕК.

Проте, законопроект цілком може набути законної сили, тому що парламент зуміє подолати вето американської адміністрації

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua