337
Мельник: Україна може збільшити виробництво зерна до 80-100 млн т на рік
— Аграрний ринок
Україна може збільшити виробництво зерна до 80-100 млн т на рік.
Про це повідомив сьогодні під час форуму Європейського банку реконструкції та розвитку з питань агробізнесу міністр аграрної політики України Юрій Мельник.
Він зазначив, що зараз Україна виробляє 30-35 млн т зерна. Збільшення виробництва можна досягти без залучення нових земель, оскільки в Україні є 41 млн га сільськогосподарських угідь.
Мельник також зазначив, що відповідно до програми дій до 2015 р. планується збільшити валове виробництво продукції у сільському господарстві в 1,6 р.
Він додав, що у зв'язку із вступом України до СОТ необхідно створити паритетні умови в частині постачання української продукції на європейські ринки, адже від 2004 р. жоден продукт тваринництва не отримав дозвіл на продаж у країнах Євросоюзу.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Незаконний експорт 28 тис. тонн кукурудзи до Малайзії на 202 млн грн — деталі
Як отримати 150 тис. доларів на підтримку середнього агробізнесу для агропідприємств (умови)
Посівна-2026 коштуватиме аграріям на 15% дорожче за минулорічну
Як може знизитись в сезоні 2026/27 валовий збір зерна — прогноз
Фермери ініціюють зміни до законодавства щодо 500 тисяч гектарів земель постійного користування
Чому держреєстратори відмовляють фермерам у реєстрації прав на землю попри рішення Верховного суду
