"Нафтогаз України" вважає незадовільним рівень розрахунків за газ облгазами та міськгазами


"Нафтогаз України" вважає незадовільним рівень розрахунків за газ облгазами та міськгазами

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вважає незадовільним рівень розрахунків за газ із боку обласних і міських газопостачальних підприємств.

Про це говориться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу України", текстом якого володіють Українські Новини.

"Рівень розрахунків за газ підприємств газопостачання та газифікації становить тільки 79% за 2007 рік, а за 4 місяці 2008 року - 88%", - говориться в повідомленні.

"Нафтогаз України" відзначає, що дані моніторингу свідчать про більш високий рівень оплати за газ населенням - 90-95%.

"Деякі бізнес-групи, що сконцентрували через офшорні компанії контроль над деякою кількістю підприємств газопостачання та газифікації, намагаються сховати власну заборгованість за рахунок обвинувачень ДК "Газ України", - говориться в повідомленні. "Нафтогаз України" підкреслює, що дочірня компанія "Газ України" не має заборгованості перед газопостачальною компанією "Харківміськгаз", а перед іншими підприємствами, що входять у групу "Газекс-Україна" - газопостачальними компаніями "Дніпрогаз" (Дніпропетровськ), "Донецькміськгаз", "Криворіжгаз", "Харківгаз", має незначну заборгованість - близько 36 млн. гривень.

"Однак загальна сума боргу облгазів групи "Газекс-Україна" перед ДК "Газ України" за 2007 рік перевищує 164 млн. гривень", - говориться в повідомленні.

Як говориться в повідомленні компанії "Газекс-Україна", заборгованість "Газу України" та "Укргаз-Енерго" перед компанією становить 54 млн. і 31 млн. гривень, відповідно, за 2008 рік і 48,5 млн. та 32 млн. гривень за 2007 рік.

Як повідомляло агентство, Кабінет Міністрів доручив Міністерству палива та енергетики, Міністерству юстиції, Міністерству економіки разом з "Нафтогазом України" і Фондом державного майна ініціювати банкрутство газопостачальних компаній, що не розраховуються за газ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко стурбована низьким рівнем розрахунків регіонів за поставлений природний газ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua