На Львівщині не платять зарплату


На Львівщині не платять зарплату

Станом на 1 січня цього року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах Львівської області становила 24,3 млн грн.

Про це повідомив прес-центр ДПА у Львівській області.

Як і раніше залишається велика частка боргу промислових підприємств (понад 50%), організацій, які займаються операціями з нерухомим майном, інжинірингом і наданням послуг підприємцям (26%), будівельних організацій (11%), а також підприємств транспорту та зв'язку (6%).

Торік борги з зарплати виплатили в 588 підприємствах, загальною сумою 33,9 млн грн, а за три місяці цього року - в 134 підприємствах, у сумі 4,5 млн грн. У результаті, в 2007 році і в 1 кварталі 2008 року в бюджет додатково надійшло 7,6 млн грн прибуткового податку фізичних осіб.

Також у повідомленні відзначено, що важливим фактором впливу на керівників підприємств-боржників є передача матеріалів про заборгованості в прокуратуру. Протягом 2007 року в органи прокуратури передані матеріали по 186 підприємствах із приводу заборгованості зарплати на 16,5 млн. грн, а в 1 кварталі 2008 року - по 16 підприємствах, борг яких становить 5,5 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua