Корпоративний борг України наближається до 50% ВВП


Корпоративний борг України наближається до 50% ВВП

На сьогодні корпоративний борг України становить майже 50% валового внутрішнього продукту (ВВП) (за даними Держкомстату, номінальний ВВП, за орієнтовною оцінкою, за січень-березень 2008 р. склав 189 млрд. 768 млн. грн.).

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив голова Ради НБУ Петро Порошенко. "Якщо брати корпоративний борг, то він сьогодні наближається до 50% валового внутрішнього продукту, і в такий спосіб ми на сьогоднішній день, стимулюючи споживання, підтримуємо економіки інших країн, переносячи необхідність розрахунку за цими боргами на наступну, скажімо так, владу, на наступні покоління, що в будь-якому разі є збільшенням ризиків перспектив економіки", - сказав Порошенко.

На його думку, держава повинна стимулювати збільшення внутрішнього виробництва, що є одним з основних антиінфляційних заходів.

"Країна повинна споживати те, що виробляє. Сьогодні ми повинні стимулювати рівень виробництва. Це в першу чергу стосується аграрного сектора, тому що безвідповідально сьогодні затягувати реформування аграрного сектора, це стосується і виробництва в промисловості".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua