Уряд у травні розгляне законопроект про забезпечення громадян доступним житлом


Уряд у травні розгляне законопроект про забезпечення громадян доступним житлом

Уряд України на початку травні розгляне законопроект щодо забезпечення громадян доступним житлом, повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда на нараді з питань будівництва доступного житла в четвер.

"На сьогодні він (законопроект - ред.) проходить узгодження в міністерствах. Після свят він буде розглянутий у Кабінеті міністрів", - сказав В.Куйбіда.

За словами заступника міністра регіонального розвитку та будівництва Дмитра Ісаєнка, на сьогоднішній день в Україні 1,3 млн сімей має потребу в поліпшенні житлових умов, з яких 400 тис. сімей мають потребу в забезпеченні соціальним житлом, а 900 тис. - доступним житлом.

Він також відзначив, що Мінрегіонбуд визначило 72 пілотні проекти будівництва доступного житла, зокрема, подані АРК, Луганською, Полтавською, і Харківською областями. У той же час влада Луцька, Житомира, Ужгорода, Івано-Франківська, Львова, Рівного, Черкас і Дніпропетровська не подали жодної заявки.

Як раніше повідомляла прес-служба Міністерства регіонального розвитку та будівництва, законопроект "Про будівництво доступного житла" буде поданий на розгляд у Верховну Раду в травні 2008 року.

Запропонована президентом України Віктором Ющенком програма "Доступне житло" передбачає надання державою одноразової грошової допомоги громадянинові (розмір може становити близько 30% вартості житла) для початкового внеску, а дві третини всієї суми повинен оплачувати безпосередньо замовник (із власних і кредитних ресурсів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua