Американці найсильніше хочуть працювати у мережі бензозаправок


Американці найсильніше хочуть працювати у мережі бензозаправок

Американська мережа роздрібної торгівлі нафтопродуктами Valero Energy очолила список з 33 компаній, що вважаються найбільш завидними місцями роботи в США. Вона потрапила на перше місце в спільному рейтингу Fortune 1000 і Best Companies to Work For.

В Valero Energy зайняті 17,5 тисяч чоловік при середньому річному заробітку на рівні менеджера роздрібної торгівлі середньої ланки 97 тисяч 730 доларів.

Своєму персоналу незалежно від рангу, якщо буде потреба екстреної медичної допомоги, компанія направляє не машину швидкої допомоги, а літак і повністю покриває всі видатки на охорону здоров'я.

Завидним місцем роботи вважається і Goldman Sachs Group. Більшість майже 14-тисячного персоналів інвестиційної компанії становлять аналітики із середнім заробітком 137 тисяч доларів на рік. У число лідерів Goldman Sachs потрапила тому, що незважаючи на потрясіння, пов'язані із кризою на ринку житлового кредитування, зуміла збільшити за рік свій прибуток на 23%.

Експрес FedEx, що пропонує поштові послуги та в якій зайняті більше 220 тисяч співробітників із середньою зарплатою 77 тисяч доларів на рік, увійшла до числа лідерів завдяки гарному пенсійному та страховому пакету. А American Express вважається дуже вдалим місцем для любителів змін - вона постійно пропонує тисячі вакансій як у США, так і по усім світі. Хоча середня заробітна плата, за американськими мірками, не надто висока - 55,5 тисяч доларів.

Найвищі заробітки, судячи з рейтингу, в енергетичній компанії Devon Energy - вони перевалюють за 173 тисячі доларів на рік.

У рейтингу враховуються й інші переваги роботи - наприклад, компанія Nordstrom вважається прекрасним місцем для кар'єри жінок-менеджерів, які явно переважають у всіх ланках керівного складу.

Best Companies to Work For і Fortune 1000 визначали своїх номінантів незалежно один від одного. Так, Best Companies to Work For поставила на перше місце Google за те, що її співробітники мають доступ до акцій власної компанії і їхні доходи ув'язані з її ринковою вартістю.

Як повідомлялося, в 2007 році найпопулярнішими роботодавцями в Україні відповідно до рейтингу на порталі rabota.ua стали ЛГЗ Хортиця та мобільний оператор Київстар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua