Світовий банк розповів, як Тимошенко може подолати інфляцію і нагодувати весь світ


Світовий банк розповів, як Тимошенко може подолати інфляцію і нагодувати весь світ

Україна повинна відмовитися від квотування експорту зерна в поточному маркетинговому році. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявила керуючий директор Світового банку Нгозі Оконджо-Івела.

"Світові ціни на зерно дуже високі, і на світових ринках ціни на пшеницю збільшилися вдвічі за останні 2 роки. Українське сільське господарство може мати більшу користь саме в цей момент. Це буде гарним внеском як для ситуації усередині України, так і для доступності зерна на світових ринках", - пояснила Оконджо-Івела.

Як передає кореспондент "Нового Регіону", Оконджо-Івела розповіла, що сьогодні в неї були зустрічі із президентом Віктором Ющенком і прем'єром Юлією Тимошенко, яким вона висловили занепокоєння Світового банку щодо ситуації в сільському господарстві України.

За її словами, дефіцит продуктів у світі, що спостерігається зараз, повинен змусити сконцентрувати зусилля України на розвиток аграрного сектора.

"В Україні є потенціал для того, щоб виробляти досить продовольства для внутрішнього споживання. Але зараз мова йде про те, що продуктів досить, і тому залишки можна експортувати", - підкреслила Оконджо-Івела.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua