Bank of America і National City намагаються знайти фінансування


Bank of America і National City намагаються знайти фінансування

Американські банки Bank of America і National City намагаються знайти фінансування, пише The International Herald Tribune з посиланням на свої джерела.

Керівництво Bank of America веде переговори з китайськими регуляторами та представниками China Construction Bank про продаж свого 9%-вого пакета акцій цього банку, другого за розміром в Китаї, повідомляє International Herald Tribune. В 2005 році Bank of America купив його за $2,5 млрд. За останні місяці він втратив мільярди доларів у зв'язку із крахом іпотечного ринку і гостро потребує капіталу. За словами менеджерів Bank of America, вони хочуть продати ці акції протягом року.

На думку аналітиків, Bank of America може знадобитися до $10 млрд. Даний пакет акцій може коштувати більше $15 млрд.

Крім того, Bank of America одержить сотні мільйонів доларів від продажу акцій Visa.

National City, десятий за розміром американський банк, планує одержати $6 млрд від продажу звичайних акцій консорціуму інвесторів, після того як на весь банк не знайшлося покупця, за відомостями джерел газети.

План припускає продаж акцій по $5 за штуку групі, очолюваній інвесткомпанією Corsair Capital. Як очікується, про угоду буде оголошено в понеділок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua