Мільярдні збитки Citigroup принесли довгождане полегшення


Мільярдні збитки Citigroup принесли довгождане полегшення

Найбільший банк США за балансовою вартістю активів опублікував сьогодні свій звіт за I квартал. Збитки склали $5,1 млрд., або $1,02 на акцію. І хоча деякі журналісти поспішили охрестити цей день як “чорну п'ятницю”, фактично він приніс довгоочікуваний перепочинок.

Налякані попередніми звітами американських інвестбанків, експерти сприйняли звіт Citigroup з полегшенням. Тим більше, що за річний період банк показав прибуток $5,01 млрд.

“Оборот у першому кварталі був вищим, ніж очікувалося, і сума списань $6млрд. не така вже й погана”, - заявив Financial Times Deutschland Марко Фоулдс із лондонської Tradindex. Відразу після публікації звіту акції групи на нерегулярних торгах в електронних системах США піднялися на 6%.

“У другому кварталі ми продовжимо позбуватися від нестратегічних активів і направляти капітал у продукти та регіони, що приносять підвищений дохід, підвищувати вартість нашої торговельної марки і в остаточному підсумку максимізувати вартість акцій”, - заявив президент групи Вікрам Пандіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua