В Державній податковій адміністрації пройдут масові "чистки"


В Державній податковій адміністрації пройдут масові "чистки"

За підсумками сьогоднішньої колегії Державної податкової адміністрації, 6 голів ДПА будуть звільнено з посад. Крім того, будуть звільнено 50 керівників районного рівня.

Про це журналістів повідомив голова ДПАУ Сергій Буряк.

"Я хочу сказати, що в рішеннях кадрової політики не було політичної мотивації, вони приймалися виходячи з результативності і професіоналізму керівників. Це і було критерієм", - підкреслив він.

Разом з тим Буряк, коментуючи підсумки роботи відомства в першому кварталі 2008 р., відзначив, що сьогодні бізнес випробовує ДПАУ на міцність. Він, зокрема, повідомив, що за три місяці 2008 р. кількість фіктивного ПДВ, відшкодуванню якого вдалося запобігти, зросла на 40% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 1,929 млрд грн. Крім того, в існуючій заборгованості з відшкодування ПДВ - 3,5 млрд грн – за оцінками ДПАУ, близько 30% є фіктивними сумами. "Бізнес перевіряє нас на міцність, або, я так розумію, сподівається на нашу некомпетентність", - резюмував С.Буряк.

Нагадаємо, за станом на 14 квітня сума заборгованості з боку ДПАУ з відшкодування ПДВ платникам склала 8,072 млрд грн, з яких 3,663 млрд грн є фактично простроченими (понад 60 днів).

Раніше заступник глави відомства Чекашкін повідомив про намір ДПАУ понизити рівень розкрадань ПДВ в Україні до європейського рівня, а також провести позапланові перевірки платників ПДВ, що представили декларацію по своїх зобов'язаннях в цілому, а не в розрізі контрагентів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua