Ізраїль за створення зони вільної торгівлі з Україною


Ізраїль за створення зони вільної торгівлі з Україною

Ізраїль за створення зони вільної торгівлі з Україною.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

16 квітня в Єрусалимі пройшло друге засідання українсько-ізраїльської робочої групи на рівні заступників міністрів закордонних справ з імплементації домовленостей, досягнутих у ході державного візиту Президента Віктора Ющенка в Ізраїль у листопаді 2007 року.

У ході переговорів ізраїльська сторона привітала Україну із завершенням процедур зі вступу до Світової організації торгівлі, що відкриває перспективи введення зони вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

Крім того, у ході засідання сторони торкнулися питання лібералізації візового режиму між двома державами.

Також сторони приділили увагу регіональним питанням, урегулюванню ізраїльсько-палестинського конфлікту, арабо-ізраїльському діалогу, взаємодії України й Ізраїлю в рамках ООН й інших міжнародних організацій.

Як повідомляло агентство, у листопаді 2007 року Президент Віктор Ющенко виступив за створення зони вільної торгівлі з Ізраїлем і прогнозував, що переговори про це можуть початися в першому кварталі 2008 року, після вступу України до Світової організації торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua