Податкова наказала зібрати за квартал на млрд дол. більше


Податкова наказала зібрати за квартал на млрд дол. більше

Державна податкова адміністрація (ДПАУ) планує зібрати в II кварталі 30 млрд. грн. податків, що на 50,2% більше, ніж торік. Про це говориться в наказі голови ДПАУ Сергія Буряка N210.

У документі зокрема говориться, що податківці повинні забезпечити у квітні-червні збільшення надходжень "не менше 150% до минулого року" - 29,677 млрд. грн. Найбільший показник запланований на травень - 15,5663 млрд. грн.

Третину необхідної суми в II кварталі повинен забезпечити Київ. Високий збір запланований для Донецької, Дніпропетровської і Харківської областей.

У Донецькій області вважають, що їм поставили важке для виконання завдання. Голова Донецької обласної податкової адміністрації Олег Соколов розповів виданню, що у квітні вони вже збирають податок на прибуток, що підприємства можуть заплатити лише в травні.

"Ми сьогодні маємо переплати по прибутку на 1,2 млрд. грн. Оплата податку на прибуток проходить один раз на чотири місяці, а надходження податку в бюджет заплановані на кожен місяць - от і виходить, що у квітні я вже все виконав, а в травні поки не знаю. Платники просто задекларують цю переплату, а до оплати нічого не буде", - сказав Соколов.

Президент Союзу податкових консультантів України Леонід Рубаненко повідомив газеті, що вже зараз ДПАУ активно використовує метод переплат. Це привело до того, що підприємства платять на три місяці вперед.

"У травні ДПАУ буде вибивати, напевно, податки за вересень", - побоюється експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua