General Electric інвестує мільярди доларів у Китай


General Electric інвестує мільярди доларів у Китай

Компанія General Electric планує в найближчі три роки інвестувати до 2 млрд дол. у придбання та інші угоди в Китаї в рамках стратегії, направленої на подвоєння її прибутків у цій країні, повідомляє Financial Times.

Найбільша у світі промислова компанія збирається набрати команду з 20 місцевих співробітників інвестиційних банків для ведення угод у Китаї.

"Якщо ми не інвестуємо $2 млрд. у найближчі три роки, я буду розчарований", - заявив в інтерв'ю Financial Times президент операцій GE у Китаї Стів Бертаміні.

Агресивні інвестиційні плани, що включають у себе придбання та спільні підприємства, демонструють прагнення GE швидко розширити свій китайський бізнес, у той час як її операції на вітчизняному ринку натрапили на уповільнення зростання американської економіки.

Бертаміні заявив, що команда фахівців уже збільшена із двох до восьми чоловік, а недавнє падіння китайської фондової біржі полегшить ведення переговорів про інвестиції.

Компанія продовжить створювати СП із провідними китайськими компаніями, почасти тому що в декількох секторах, де вона працює, включаючи інфраструктуру та виробництво електроенергії, діють обмеження на іноземні інвестиції.

GE планує збільшити свої прибутки в Китаї, що склали $4,4 млрд. в 2007 році, до $10 млрд. до 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua