Малий бізнес в США налаштований песимістично і чекає рецесію


Малий бізнес в США налаштований песимістично і чекає рецесію

Багато американських компаній із числа малих і середніх вважають, що національна економіка перебуває в гіршому становищі, ніж п'ять років тому. Близько половини таких підприємств очікують рецесію в 2009 році, повідомляє агентство Reuters з посиланням на дослідження, проведене Національною асоціацією малого бізнесу.

Відповідно до опитування, 71% опитаних вважають, що справи в економіці погані, в 2007 році таких песимістів було тільки 43%.

Дрібні та середні компанії прийнято вважати основою американського ринку праці. Дослідження показують, що власники компаній цього сегмента ринку вважають, що житлова криза в США може привести до справжньої рецесії. Неоптимістичний настрой більшості респондентів показує, що малий бізнес переживає значні труднощі.

Більше половини респондентів(55%) заявили, що одержати кредит в 2008 році стало складніше, та й число охочих одержати кредит знизилося до 28% цього року (в 2007-му їх було серед опитаних 29%). Показники 2008 року кількості охочих взяти кредит - найнижчі з 1993 року, коли асоціація стала проводити такого роду дослідження

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua