Експерт: Транспортування каспійської нафти по Одеса-Броди може початись вже в 2008 р


Експерт: Транспортування каспійської нафти по Одеса-Броди може початись вже в 2008 р

Україна може почати транспортування каспійської нафти з узбережжя Чорного моря в Словаччину магістральним нафтопроводом Одеса-Броди вже в 2008 році, вважає уповноважений президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

"Залишилося мало, залагодити якісь дріб'язки. І ми зможемо показати всій Європі та усьому світу, що ми на практиці вже цього року можемо від 7 до 9 млн тонн нафти качати за маршрутом Одеса-Броди-Словаччина-Чехія", - сказав він у Києві в середу під час зустрічі із представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні.

Соколовський повідомив, що ВАТ "Укртранснафта", оператор нафтотранспортної системи України, уклало угоду з Transpetrol (Словаччина) про транспортування нафти для компанії Сeska rafinerska a.s. (Чехія), виробничі потужності якої складаються із двох нафтопереробних (НПЗ) у Кралупах і Литвинові загальною потужністю близько 8 млн тонн нафти на рік.

Чеський трубопровідний оператор MEROCRa. s., за його словами, підтвердив готовність транспортувати каспійську нафту на НПЗ у Кралупах і Литвинові

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua