Ціна на нафту встановлює нові рекорди


Ціна на нафту встановлює нові рекорди

У денні години вівторка 15 квітня перед відкриттям регулярних торгів NYMEX ціна на нафту встановила черговий рекорд на позначці $112,85, а потім після невеликого відкоту торкнулася позначки $112,96.

Станом на 15:10, ціна на нафту марки Light Sweet з поставкою в травні перебуває біля рівня $112,79 за барель і має всі шанси продовжити низку нових рекордів.

Ринок відіграє новини про закриття четвертого нафтового термінала на тихоокеанському узбережжі Мексики, звідки нафта доставляється в США. Крім того, італійська Eni (E) повідомила про проблеми в Нігерії, хоча обсяги видобутку скоротяться лише на 5 тис. барелів.

При цьому стало відомо, що імпорт дизельного палива Китаєм у березні виріс на 49%. Кілька експертів уже відзначають, що економічний спад у США не приводить до зниження темпів зростання споживання нафти на ринках, що розвиваються, і буде робити постійний тиск на котирування нафтових ф'ючерсів. Тим більше, що зростання цін на нафту підтримується слабким доларом.

З вересня, коли ФРС США почала знижувати ставку, долар ослаб відносно євро на 12%, а ціна на нафту виросла на 37%. У порівнянні з аналогічним періодом роком раніше ціна на нафту виросла на 77%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua