Черновецький обіцяє відкрити станцію метро "Львівська брама" до Євро-2012


Черновецький обіцяє відкрити станцію метро "Львівська брама" до Євро-2012

Голова КМДА Леонід Черновецький сподівається на співробітництво з ЄБРР при відкритті станції метро "Львівська брама". Про це Київський міський голова заявив журналістам під час робочої поїздки на станцію метро "Львівська брама".

За його словами, ЄБРР ознайомився з декількома проектами будівництва транспортних розв'язок у Києві і добре відгукнувся про проект будівництва станції "Львівська брама". "Це дає можливість наполягати на будівництві в більш швидкі строки", - вважає Черновецький. "У яких строках? У таких установах (ЄБРР - ред.) існують різні таємниці. Я не хочу їх злякати", - пояснив мер.

За інформацією Черновецького відкриття "Львівської брами" буде коштувати мінімум 300 млн гривень. Мер пообіцяв, що законсервована станція буде запущена до Євро-2012.

Перший заступник голови КМДА Денис Басс відзначив, що при будівництві даної станції метро проект реконструкції Львівської площі буде частково змінений. Зокрема, до того ж заплановане будівництво торговельних і розважальних об'єктів, а також транспортної розв'язки, щоб розвантажити дорожній рух по вулиці Артема. За рахунок цієї станції буде розвантажений наземний транспорт у час-пік, майже до 10 тис. пасажирів на годину.

Нагадаємо, будівництво станції почалося в 1989 році, і, її відкриття планувалося на 1996 рік. Однак через нестачу коштів, а також через відсутність концепції реконструкції Львівської площі будівництво припинилося. Інвестиційний конкурс на будівництво станції та реконструкції площі виграв ТОВ "Зубр ЛТД".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua