Deutsche Bank планує продати борги на 20 млрд дол.


Deutsche Bank планує продати борги на 20 млрд дол.

Німецький Deutsche Bank AG має намір продати боргові зобов'язання на суму 20 млрд дол, повідомляє Reuters.

Deutsche Bank слідує прикладу американського конкурента Citigroup Inc, який вирішив частково позбутися боргів. При цьому Citigroup шукає покупців, які викуплять облігації і кредити відразу на $12 мільярдів, тоді як Deutsche Bank готовий продавати борги частинами.

Деякі приватні інвестиційні компанії хочуть придбати борги відразу двох банків. З Citigroup ведуть переговори Blackstone Group, Apollo Management LP і TPG, з Deutsche Bank - "дочка" Bain Capital.

Відзначимо, раніше Deutsche Bank заявив про намір за підсумками I кварталу 2008 р. списати близько 2,5 млрд євро (3,94 млрд дол.). Списання розповсюджуватимуться на низку кредитів з підвищеним відсотком, наданих неблагонадійним позичальникам, і боргових зобов'язань, активи в комерційній нерухомості і забезпечені іпотекою цінні папери. Фінансовий звіт за I квартал 2008 р. банк опублікує 29 квітня ц.р.

При цьому банк має намір скоротити до 300 робочих місць в своєму інвестиційно-банківському підрозділі у зв'язку з кризою на світовому кредитному ринку. Як повідомила прес-служба банку, заощаджені на цьому кошти будуть направлені на високодохідні сфери бізнесу Deutsche Bank.

Нагадаємо, чистий прибуток Deutsche Bank за 2007 р. виріс на 7% і склав 6,51 млрд євро в порівнянні з 6,08 млрд євро, отриманими роком раніше. Виручка компанії за звітний період збільшилася на 8% і досягла 30,75 млрд євро проти 28,49 млрд євро в 2006 р.

Чистий прибуток Deutsche Bank у IV кварталі 2007 р. знизився на 47% - до 969 млн євро в порівнянні з 1,83 млрд євро, отриманими за аналогічний період роком раніше, а виручка за звітний квартал збільшилася на 2% і склала 7,29 млрд євро проти 7,18 млрд євро в жовтні-грудні 2006 р.

Представлені фінансові показники, які Deutsche Bank пояснює високими податками і кризою на кредитному ринку, виявилися вищими за прогнози аналітиків.

Deutsche Bank - одна з найбільших в Європі банківських груп з 1816 відділеннями в 75 країнах. Активи групи на 1 жовтня 2007 року складали 1,879 трлн євро, капітал - 36,8 млрд євро, валовий дохід за три квартали - 5,54 млрд євро. У лютому 2005 року в Україні було зареєстровано представництво Deutsche Bank Aktiengesellschaft.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua