Перепис населення обійдеться в 602 млн гривень


Перепис населення обійдеться в 602 млн гривень

Кабінет Міністрів оцінює в 602 млн гривень підготовку та проведення Всеукраїнського перепису населення в 2011 році.

Про це сказано в повідомленні Департаменту комунікацій влади і громадськості Секретаріату Кабміну. "Загальні витрати на підготовку та проведення Всеукраїнського перепису населення складуть майже 602 млн гривень", - сказано в повідомленні.

Крім цього, відповідно до розпорядження Кабміну № 581 від 9 квітня, пробний перепис населення пройде в 2009 році. Кабмін доручив Міністерству фінансів за пропозицією Державного комітету статистики затвердити до 1 червня умови оплати праці осіб, які будуть залучатися до підготовки та проведення пробного і Всеукраїнського перепису населення. Кабмін припускає, що до цієї кампанії буде залучено 220 тис тимчасових працівників.

Нагадаємо, раніше Кабмін доручив Держкомстату розробити до 2009 року проект проведення Всеукраїнського перепису населення 2011 року, що припускав проведення пробного перепису населення в 2008 році.

За даними Держкомстату на 1 лютого, чисельність населення України становить 46 372,7 тис чоловік. Перший Всеукраїнський перепис населення відбувся 5 грудня 2001 року. За його даним кількість населення України становила 48 457 тис чоловік, повідомляє "Главред".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua