Міністри фінансів G7 схвалили план недопущення фінансових криз


Міністри фінансів G7 схвалили план недопущення фінансових криз

Міністри фінансів країн “Великої сімки”, або G7, схвалили план, націлений на недопущення фінансових криз, подібних кредитній та іпотечній катастрофам, що вразили економіку Сполучених Штатів, наслідки від яких швидко поширилися по всій земній кулі.

Як повідомляє агентство Associated Press, на засіданні G7, що у п'ятницю 11 квітня провели міністр фінансів США Генрі Полсон і голова правління Федеральної резервної системи Бен Бернанкі, був прийнятий план, що дозволить збільшити відкритість, або прозорість, фінансових ринків, і підсилити відповідну реакцію регулювальних органів на термінові фінансові проблеми. “Швидке виконання плану не тільки в довгостроковій перспективі збільшить стабільність світової фінансової системи до зовнішнього впливу, але також допоможе поліпшити функціонування ринків і підтримати довіру до них”, - говориться в спільній заяві G7, до складу якої крім Сполучених Штатів входять також Японія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія та Канада.

Даний план був розроблений і запропонований Форумом фінансової стабільності (Financial Stability Forum - FSF), очолюваним на даний момент керуючим італійського центробанку Маріо Драгі. План націлений на те, щоб зробити фінансові ринки менш скритними, і поліпшити контроль за ними, що теоретично дозволить допомогти запобігти повторенню фінансових потрясінь, що відбуваються в цей час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua