ДПАУ: Торговельні мережі порушують домовленості з урядом про обмеження торговельних націнок


ДПАУ: Торговельні мережі порушують домовленості з урядом про обмеження торговельних націнок

Торговельні мережі практично у всіх регіонах України порушують домовленості з урядом про обмеження торговельних націнок, повідомляється на веб-сайті Державної податкової адміністрації України (ДПАУ).

"За результатами моніторингу цінової політики майже у всіх регіонах України було виявлено факти перевищення домовленої 10%-ої торговельної націнки на соціально-значимі продовольчі товари", - вказується в повідомленні, з посиланням на підсумки наради керівництва ДПАУ і представників великих торговельних мереж.

Відповідно до прес-релізу, голова ДПАУ Сергій Буряк закликав учасників наради забезпечити належний рівень співробітництва, щоб підписаний раніше меморандум не був формальним.

Відповідно до повідомлення ДПАУ в нараді, з боку торговельних мереж, брали участь представники "Фуршет", "Велика кишеня", "Квіза Трейд", "Метро Кеш енд кері Україна", "Еко", "О'кей Україна", "Білла-Україна", "Фоззі-В".

"Для ефективного впливу на рівень цін представники великих торговельних мереж запропонували залучити до підписаного меморандуму виробників і представників локальних торговельних мереж у регіонах", - відзначається в повідомленні.

Як повідомлялося, уряд України, низка виробників продовольчих товарів і роздрібних мереж, а також їх асоціацій на початку квітня підписали меморандум взаєморозуміння з метою стабілізації цінової ситуації і забезпечення населення соціально значимими товарами за доступними цінами

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua