Ціни на ліки обіцяють не підвищувати, якщо Тимошенко не накрутить інфляцію


Ціни на ліки обіцяють не підвищувати, якщо Тимошенко не накрутить інфляцію

Міністерство охорони здоров'я і виробники лікарських засобів підписали Меморандум розуміння про непідвищення цін на ліки, включені в перелік основних лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Виробники обіцяють не підвищувати ціни на згадану категорію ліків за умови відсутності заборгованості держави за компенсації експортного ПДВ та акцизу на спирт етиловий і за умови стабілізації з 1 квітня 2008 цін на енергоносії.

Ще однією умовою непідвищення цін на ліки є дотримання рівня прогнозного показника інфляції, закладеного в держбюджеті на 2008 р. на рівні 9,6%.

При цьому виробники гарантують недопущення скорочення обсягів виробництва цих лікарських засобів і будуть вживати вичерпних заходів з укладання прямих договорів з дистриб'юторами для своєчасного і повного задоволення заявок.

Також було гарантовано співробітництво з АМК у дослідженні конкуренції та діяльності виробників; співробітництво з Держінспекцією з контролю за цінами та Держслужбою лікарських засобів у проведенні моніторингу цін на лікарські засоби.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я обіцяє залучати виробників ліків і громадських фармацевтичних об'єднань до робочих груп з підготовки урядових рішень із питань регулювання ринку фармацевтичної продукції.

Також Мінздрав має намір звернутися до Кабміну із пропозицією про розміщення держзамовлення на розробку і виробництво лікарських засобів на вітчизняних підприємствах для забезпечення цільових медпрограм, а також низки інших зобов'язань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua