Нафта дешевшає в п'ятницю на зниженні МЕА прогнозу попиту на нафту


Нафта дешевшає в п'ятницю на зниженні МЕА прогнозу попиту на нафту

Ціна нафти падає під час торгів у п'ятницю на тлі чергового зниження Міжнародним енергетичним агентством (МЕА) прогнозу попиту на нафту в 2008 році, повідомило агентство Bloomberg.

МЕА скорочує оцінку попиту вже три місяці підряд. Відповідно до щомісячної доповіді організації, прогноз був знижений на 310 тис. барелів на добу (б/д) - до 87,3 млн б/д.

"Негативні економічні новини зробили свій вплив на рівень попиту на нафту, - відзначає віце-президент з енергетичного ризик-менеджменті MF Global Ltd. Майкл Фіцпатрік. - Сьогодні всі говорять про слабку звітність General Electric і про те, що це може означати для економіки".

Прибуток GE від операцій, що тривають, знизився в першому кварталі цього року на 12% - до $4,36 млрд, або 44 центів на акцію, тоді як аналітики прогнозували цей показник у середньому на рівні 51 цента на акцію.

Основною причиною скорочення прибутку GE стало погіршення показників її фінансового підрозділу на тлі ослаблення економіки США і проблем у кредитній сфері, говориться в повідомленні компанії.

GE також знизила прогноз прибутку на 2008 рік до $2,2-2,3 на акцію з $2,42 на акцію.

Вартість травневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) до 17:22 МСК у п'ятницю склала $109,33 за барель, що на 78 центів нижче від підсумкового котирування четверга.

Ціна контракту досягла нового цінового рекорду під час торгів 9 квітня - $112,21 за барель. Рекорд для закриття сесії був зафіксований 13 березня на рівні $110,33 за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту марки Brent на травень на лондонській біржі ICE Futures 11 квітня опустилася на 17 центів - до $108,03 за барель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua