Ющенко призупинив постанову Тимошенко про держвласність і звернувся у КС


Ющенко призупинив постанову Тимошенко про держвласність і звернувся у КС

Президент України Віктор Ющенко призупинив можливість передачі центральними органами влади державного майна в статутні фонди господарчих товариств. Про це говоритися в указі Глави держави від 11 квітня "Про заходи щодо вдосконалення керування об'єктами державної власності".

Таким чином, Президент зупинив дію постанови Кабінету Міністрів від 2 квітня 2008 року № 313 і звернувся в Конституційний Суд із проханням дати оцінку низці положень цієї постанови.

Ющенко вважає, що низка положень цієї постанови не відповідають вимозі пункту 5 статті 116 Конституції України і т.д. Зокрема, Президент зупинив дію абзаців другого та третього підпункту 3 пункти 1 цієї постанови Кабінету Міністрів.

"Прошу Конституційний Суд України розглянути питання відносно конституційності абзаців другого і третього підпункту 3 пункти 1 постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2008 року №313 "Про заходи щодо вдосконалення керування об'єктами державної власності", - говоритися в поданні.

Нагадаємо, Кабмін на своєму засіданні прийняв постанову про заходи щодо вдосконалення керування об'єктами державної власності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua