Рада розібралась з фінансуванням контрактної армії


Рада розібралась з фінансуванням контрактної армії

Верховна Рада України прийняла зміни до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", що стосується фінансування контрактної армії.

Проектом (регістр. №2223) пропонується розширити перелік категорій громадян, які можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на посаді рядового, сержантського і старшинського складу за рахунок осіб, які мають базову загальну середню освіту, а також за рахунок створення більш привабливих умов першого контракту для громадян призовного віку і військовослужбовців строкової служби.

Також законопроектом передбачається, що військовослужбовці строкової військової служби можуть укласти контракт на проходження військової служби на менший термін за умови, що загальний термін їх строкової військової служби і військової служби за контрактом буде становити відповідно 3 або 5 років.

Для громадян призовного віку, які обрали проходження військової служби за контрактом замість строкової військової служби, установлюється термін військової служби в календарному вирахуванні - 2 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua