"Лукойл" продав свої американські заправки


"Лукойл" продав свої американські заправки

Група компаній "Лукойл" продала 162 заправки, розташовані у Пенсільванії та південній частині Нью-Джерсі. Вони були куплені в ConocoPhillips в 2004 році. Про це повідомляється в pdf-версії фінансового звіту, опублікованого на сайті компанії. Договір купівлі-продажу зі стороннім інвестором, чиє ім'я не називається, був укладений у лютому 2008 року. Сума угоди, що буде завершена в травні 2008 року, становить 138 мільйонів доларів.

Одночасно "Лукойл" уклав з покупцем контракт на постачання нафтопродуктів на заправні станції. Відповідно до цього контракту, компанія буде поставляти паливо на продані заправки протягом 15 років.

Крім того, відповідно до звіту, "Лукойл" у червні 2007 року завершив угоду купівлі 100 відсотків акцій компаній, що володіють 376 заправними станціями в Європі. Раніше частки в цих компаніях належали енергетичній компанії ConocoPhillips. Сума угоди склала 442 мільйона доларів.

Куплені заправки розташовані на території Бельгії, Люксембургу, Фінляндії, Чехії, Угорщини, Польщі і Словаччині. "Лукойл" має намір провести ребрендинг цих заправок протягом року. Після цього заправні станції у Фінляндії будуть працювати під маркою Teboil, інші - під маркою "Лукойл".

Чистий прибуток "Лукойла" в 2007 році склав 9,511 мільярда доларів. У такий спосіб цей показник компанії в порівнянні з 2006 роком збільшився на 27,1 відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua