Кабмін затвердив фінплан "Нафтогазу"


Кабмін затвердив фінплан "Нафтогазу"

Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на 2008 рік. Про це повідомив міністр палива і енергетики Юрій Продан.

Він не назвав цифр, вказаних у фінплані, але відзначив, що він допрацьовуватиметься.

Як повідомлялося, 2007 рік "Нафтогаз України" закінчив з прибутком 3,1 млрд. гривень.

У 2007 році "Нафтогаз України" скоротив дохід на 22,24%, або на 4 942,61 млн. гривень в порівнянні з 2006 роком до 17 277,870 млн. гривень.

2006 рік "Нафтогаз України" закінчив з неконсолідованим (без урахування фінрезультатів дочірніх компаній) чистим прибутком 2 млрд. гривень.

9 січня Кабінет Міністрів створив міжвідомчу комісію з питань перевірки фінансово-господарської діяльності "Нафтогаза України".

Голова правління "Нафтогаза Україна" Олег Дубина раніше заявляв про збитки компанії у розмірі 5 млрд. гривень за підсумками 2007 року.

"Нафтогаз України" є монополістом по транспортуванню газу по транзитних газопроводах, монополістом по транспортуванню нафти по нафтопроводах, а також найбільшим здобувачем і продавцем газу і найбільшим здобувачем нафти в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua