ДАІ допоможе громадському транспорту за 4 млн грн


ДАІ допоможе громадському транспорту за 4 млн грн

Як повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс, найближчим часом безперебійний і безпечний рух громадського транспорту в місті буде забезпечено спільними зусиллями КП "Київпастранс" і міського управління ДАІ.

За допомогу в забезпеченні пріоритетного руху в Києві саме комунального транспорту ДАІ одержить від мерії технічні засоби на суму близько 4 млн грн. А також евакуатори, робота яких у звичайному режимі в цей час заблокована Мін'юстом.

Мова йде про підписання між "Київпастрансом" і ДАІ договору про співробітництво, що припускає створення особливих груп швидкого реагування на заторні ситуації на дорогах, у яку ввійдуть представники обох відомств. Кожна така група, за словами пана Басса, буде закріплена за найбільш насиченими громадським транспортом маршрутами. Передбачається, що при такій постановці питання затори, які виникають в основному в результаті ДТП і не дозволяють автобусам і тролейбусам курсувати по місту без порушень графіка, будуть усуватися набагато швидше.

За словами гендиректора КП "Київпастранс" Миколи Ламбуцького, найбільш проблемні маршрути вже визначені, а договір про співробітництво з управлінням ДАІ буде підписаний протягом тижня. "Проблема на сьогоднішній день велика. Дев'ять із десяти ДТП у місті трапляються на маршрутах нашого комунального транспорту. Ми визначили перелік найбільш проблемних місць. Це ділянки доріг поблизу станцій метро ("Петрівка", "Либідська", "Дарниця", "Лісова"...), декілька особливо завантажених транспортом площ і магістралей. Якщо буде забезпечене патрулювання таких місць, то ситуація з безперешкодним рухом комунального транспорту покращиться на 70%. Якщо ми купимо необхідні ДАІ автомобілі і техніку, частину з якої ми вже придбали, це дуже ефективно позначиться на ситуації на дорогах", - вважає пан Ламбуцький.

За інформацією управління ДАІ Києва, за три місяці 2008 р. у столиці відбулося вже 337 ДТП за участю громадського транспорту, у яких постраждали 33 людини. За словами начальника управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві Олександра Підшморги, у співробітників ДАІ налагоджене співробітництво з "Київпастрансом", але підписання договору, у результаті якого ДАІ одержить у своє розпорядження необхідні для роботи матеріально-технічні засоби, - важливий крок для поліпшення роботи ДАІ.

У результаті підписання договору з "Київпастрансом" міське управління ДАІ одержить в оренду від КП "Київпастранс" 30 легкових автомобілів "Шевроле Ланос", 20 мікроавтобусів типу "Соболь", два евакуатора, 60 лазерних вимірників відстані і 50 ксенонових світлових сигнальних пристроїв.

Крім того, за словами Дениса Басса, спільні групи працівників комунального транспорту і ДАІ одержать у своє розпорядження і комунальні евакуатори. Правда, на час. "Поки не оскаржимо в суді рішення Мін'юсту про незаконність їхнього використання для муніципальних потреб. До розблокування їхньої роботи евакуатори будуть розташовуватися поблизу проблемних перехресть і у першу чергу мостів. Для швидкого усунення затору у зв'язку із ДТП на дорозі", - розповів Денис Басс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua