Білорусія відмовилась від української електроенергії


Білорусія відмовилась від української електроенергії

Білорусія відмовилася від імпорту української електроенергії. Про це повідомив журналістам перший заступник міністра енергетики Білорусії Едуард Товпенець.

"Вартість української електроенергії неприйнятна для Білорусії - вона вища від собівартості електроенергії, що виробляють білоруські станції", - сказав Товпенець.

За його словами, Білорусія обмежиться споживанням електроенергії, що виробляється на власних електростанціях, а також імпортованої з Росії.

Нагадаємо, що з 1 липня 2007 р. Україна припинила експорт електроенергії в Білорусію. У той же час, українська та білоруська сторони продовжували переговори про можливе поновлення постачання електроенергії з України в Білорусію.

Міністр палива та енергетики України Юрій Продан заявив 19 лютого 2008 року про те, що Україна готова запропонувати Білорусії 280 Мвт експортної потужності за умови узгодження ціни не нижче сформованої на Оптовому ринку електроенергії (ОРЕ).

Варто відзначити, що Україна торік скоротила експорт електроенергії на 11,8% - до 9,2 млрд. квт/г.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua