У Москві планують завершити процедури з приєднання до СОТ до кінця цього року


У Москві планують завершити процедури з приєднання до СОТ до кінця цього року

Росія розраховує стати членом Світової організації торгівлі (СОТ) до кінця цього року, і закликає США скасувати поправку Джексона-Веніка, повідомив помічник президента РФ Сергій Приходько.

"Припускаємо завершити процедури з приєднання до СОТ до кінця цього року", - сказав він журналістам.

"На жаль, дотепер залишається невирішеною проблема одержання Росією режиму нормальних торговельних відносин (РНТВ) у торгівлі зі США на постійній основі. Це, насамперед, питання про поправку Джексона-Веніка, через що РНТВ діє на тимчасовій основі. Скасування цієї поправки і дискримінаційних обмежень у цілому дозволить перейти в наших двосторонніх торговельних відносинах на правила СОТ. У протилежному випадку постраждають інтереси самих американських експортерів", - сказав С.Приходько.

Він повідомив, що Росія завершує процес приведення національного законодавства у відповідність із вимогами СОТ.

"Без участі Росії СОТ не може розглядатися як універсальна міжнародна організація. Ми налаштовані на пошук розумних компромісів. Для нас важлива, у першу чергу, якість домовленостей про приєднання до СОТ, а не його строки", - сказав помічник президента.

За його словами, адміністрація США сприяє на багасторонніх переговорах з приєднання Росії до СОТ, а двосторонні переговори на цей рахунок були завершені ще кілька років тому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua